????✨????☀??☀????✨????

اگر به قرآن عمل می شد, چه اتفاق هایی می افتاد؟

1_ اگر هر کس?? به سوره اعراف ٣١??(کلو و اشربوا و لا تسرفوا) توجه می کرد،دیگر هرکس به اندازه نیازش غذا می خورد و پر خوری نمی کرد و این همه غذای اضافی دور ریخته نمی شد و شاید هم دیگر گرسنه ای باقی نمی ماند

2_اگر هرکس?? به سوره ملک ایه ١۵ ?? (وامشوا فی مناکبها و کلو من رزقه) توجه میکرد ، راه رفتن را در برنامه روزانه خود پیش میگرفت.

3_ اگر هرکسی?? به سوره بقره آیه ٨٣ ?? (وقولوا لناس حسنا) توجه میکرد،دیگر عصبانی نمی شد و دیگر دعوا و بدگویی از جامعه رخت بر می بست.

4_ اگر هرکس?? به سوره اسرا ایه ٣٧?? (ولا تمش فی الارض مرحا) توجه می کرد،دیگر کسی برای جلب توجه دیگران و فخر فروشی و خودنمایی با غرور راه نمی رفت .

5_ اگر هرکسی?? به سوره ال عمران ایه ٧٣?? (ولا تومنوا الا لمن تبع دینکم) توجه می کرد،دیگر در مقابل اروپاو آمریکا و کافران احساس ضعف نمی کردیم و تقلید کورکورانه از لباس و فرهنگشان نمی کردیم.

6_اگر هرکس?? به سوره نور آیه٣٧ ?? (رجال لا تلهیهم تجاره و ولا بیع عن ذکر الله و اقام الصلاه و...) عمل می کرد،دیگر هنگام اذان بازار ها از مردم خالی میشد و همه به صف نماز می ایستادن ، و صفا و صمیمیت و دوستی و معنویت فراگیر میشد و فرمان خدا اطاعت میشد و فحشا و منکر از بین میرفت و خداوند برکاتش را بر ما نازل میکرد

7_ اگر هر زنی به سوره نور آیه ٣١ ?? (ولا یبدین زینتهن الا لبعولتهن) عمل می کرد،دیگر زنی برای غیر شوهرش آرایش نمی کرد و خیلی از زندگی ها آرام بود و جوانها دنبال شهوت رانی نبودند

8_اگر هرکسی به سوره لقمان آیه ١٩ ?? (واغضض من ابصارهم) عمل می کرد،دیگر کسی به نامحرم نگاه نمی کرد و تیر زهرآگین شیطان به قلبش وارد نمیشد و این همه فساد جنسی رایج نمی شد.

9_ اگر هر دختر?? و پسر?? جوانی به سوره نور ایه ٣٣ (ولیستعفف الذین لا یجدون نکاحا حتی یغنیهم الله من فضله) عمل می کرد،دیگر به بهانه نداشتن موقعیت ازدواج،گناه نمی کردند و صبر می کردند تا خدا از فضلش به آنها همسری بدهد و زمینه ازدواجش فراهم شود.

10_ اگر هر کسی به سوره نور ایه ١٩?? (ان الذین یحبون ان تشیع الفاحشه فی الذین ءامنوا لهم عذاب الیم) توجه می کرد،دیگر کسی دوستش را به گناه دعوت نمی کرد و برای هم فیلم و عکس نامشروع نمی فرستادن تا علاوه بر خودشان دیگران را به دنبال فحشا ببرند.

??اللهم‌صل‌علی‌محمد‌آل‌محمد‌وعجل‌فرجهم?? أللَّھُـمَ عجِّلْ لِوَلیِڪْ الْفَرَج?? @Golzarenoor ☀??????????????????????????☀

/ 0 نظر / 31 بازدید